NOWGEO - usługi geodezyjne
Dlaczego My
Krótkie terminy realizacji
Fachowa i profesjonalna obsługa
Doradztwo przy projektowaniu
Wysoka jakość świadczonych usług
Profesjonalizm
Dbamy o pełną satysfakcję klienta z wykonanych przez nas usług. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt geodezyjny dzięki któremu z łatwością wykonujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia.
Zasięg działania
Wykonujemy zlecenia w całym województwie lubelskim i podkarpackim. Przede wszystkim: Tomaszów Lubelski, Zamość, Krasnystaw, Hrubieszów, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Lubaczów
O firmie

Firma NOWGEO świadczy usługi w woj. Lubelskim – w szczególności powiat tomaszowski. Specjalizujemy się w wykonywaniu map do celów projektowych, podziałach nieruchomości, wznowieniach punktów granicznych, geodezyjnej obsłudze inwestycji, inwentaryzacjach podwykonawczych, gleboznawczej klasyfikacji gruntów, regulacjach stanów prawnych.

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem z wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wielu wyzwaniom.

Potrzebujesz rzetelnej firmy, która szybko i sprawnie wykona powierzone jej zadanie…? Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z nami.

Szybkość, wysoka jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny przekonają Państwa do stałej współpracy.

geodezja, usługi geodezyjne tomaszów lubelski, geodezja tomaszów lubelski, geodeta tomaszów lubelski, usługi geodezyjne, mapy do celów projektowych tomaszów lubelski, podziały nieruchomości tomaszów lubelski, inwentaryzacje powykonawcze, gleboznawcza klasyfikacja gruntów, mapy do celów projektowych, geodeta, podziały nieruchomości
Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.
Aby nie wyświetlać tego komunikatu ponownie kliknij ZAMKNIJ